Czy fashionistka musi być „przy kasie”?

Właśnie oglądam piękną, pikowaną torebkę na stronie jednego z droższych sklepów w sieci. Wygląda niesamowicie, pasowałaby mi do mojego eleganckiego płaszczyka z River Island, ale cenę ta piękna torebka ma zabójczą. Kilka dni temu byłam w jednej z droższych sieciówek i modne kowbojki były w cenie 899 zł.

Znane marki w niskich cenach

Czy wobec tego, ktoś, kto nazywa siebie fashionistą musi mieć zawsze przygotowane “kilka zer” na koncie, aby co miesiąc kupować to, co jest obecnie hot? Czy osoba, która nie kupuje takich rzeczy, ale wyszukuje same perełki w second-handach może być nazywana prawdziwym fashionistą?

Oczywiście! Przecież nie wszystko co kupimy, musi być fabrycznie nowe! Kupowanie rzeczy „z drugiej ręki” jest naprawdę opłacalne, bo możemy mieć wymarzone ubrania i dodatki nawet tych drogich, ekskluzywnych marek za dużo mniejsze kwoty! Ja bardzo często zaglądam na portale aukcyjne i serwisy takie jak Sprzedajemy.pl, bo można tam znaleźć prawdziwe perełki za niewielkie pieniądze (np.: http://pinterest.com/sprzedajemy/dobre-marki-w-niskich-cenach/)

Coco Channel Perfum Tak samo lubię buszować po second-handach. Wyprawa „na lumpy” to jak przygoda, z której można wyjść będąc obładowanym po pachy modnymi rzeczami, czasem nawet tych najbardziej luksusowych marek jak KENZO czy CHANEL. Zamiast odkładać miesiącami pieniądze na wymarzoną torebkę Prady, wolę poszukać ofert sprzedaży używanych torebek tej marki i sprawić sobie ją o wiele szybciej, aniżeli miałabym kupić ją fabrycznie nową.

Kategoria Bez kategorii Tagi: Autor:

Informacje o Joanna Szczepaniak

Jestem blogerką od prawie 4 lat, modą interesuję się od około 5 lat. Zarówno prywatnie jak i czasem zawodowo zajmuję się stylizacją oraz tworzeniem kreatywnych pomysłów dla firm modowych. Posiadam roczne doświadczenie w agencji mody Aliganza Fashion Agency oraz praktyczną wiedzę z zakresu projektowania mody, którą zdobyłam w Krakowskiej Szkole Artystycznej, docelowo w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Mój blog o modzie: musthavefashion.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>