Orientalny swap we Wrocławiu!

Już w sobotę orientalna wymiana ciuchów, biżuterii, książek, muzyki i elementów wystroju wnętrz!

Podczas imprezy można wymieniać ciuszki dla Pań, Panów oraz dzieciaczków! Imprezie towarzyszyć będzie orientalny poczęstunek, pokazy tańca oraz wieczorna impreza :) . A rzeczy, które się nie sprzedadzą, będzie można znaleźć na Sprzedajemy.pl!

Podstawowym założeniem eventu jest bezgotówkowa wymiana między uczestnikami wszystkich rzeczy orientalnych, lub stylizowanych na orientalne, zalegających w szafach i kątach mieszkań, takich jak:

- ubrania,
- biżuteria,
- dodatki,
- książki,
- płyty (muzyka, filmy itd.),
- zabawki,
- elementy wystroju wnętrz,
- instrumenty,
- etc.

Jak się przygotować:

1. Przygotujcie rzeczy, które chcecie wymieniać.
2. Pamiętajcie, że rzeczy przyniesione muszą być czyste i nadawać się do użytku.
3. Każdą rzecz oznaczcie swoim imieniem i nazwiskiem/pseudonimem, numerem telefonu oraz napiszcie [ometkujcie wg własnego uznania], ile dana rzecz jest warta – nie przesadzajcie z wygórowanymi cenami :-) .
4. Przybądźcie na wymianę i korzystajcie z fantastycznych okazji!
5. Po przyjściu każdy, kto przynosi rzeczy na wymianę musi się zarejestrować i otrzymuje od nas identyfikator z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, jakim podpisane są rzeczy.
6. Wieszacie swoje ubranie w wybranym lub wskazanym przez nas miejscu (proszę pamiętać o przyniesieniu własnych wieszaków, ekspozytorów etc.).
7. Zaczynacie oglądać to, co przyniosły inne osoby. Jeśli coś się spodoba i na Ciebie pasuje (będzie możliwość przymierzenia), szukasz właścicielki ubrania (po identyfikatorze) i wskazujesz jej swoje rzeczy. Jeśli znajdzie ona wśród nich coś, co i jej się podoba, wówczas dochodzi do wymiany. Jeśli nie znajdzie możesz zaproponować jej za ubranie sugerowaną kwotę, starajmy się jednak by spotkanie miało raczej charakter bezgotówkowej wymiany.

Termin: 18 sierpnia (sobota) 2012r.
START: godz. 16.00
Miejsce: Klub Alive Wrocław
Wrocław, ul. Kolejowa 12

WSTĘP WOLNY!

Szczegółów szukajcie na: http://www.azja.edu.pl/folder-systemowy/swap-orientalna-wymiana/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>