Pokaz mody wrocławskich projektantów za nami

Imprezy modowe zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Obojętnie, czy organizowane są w skali mikro, czy makro. Modę kochają wszyscy, niezależnie od płci i wieku, choć wiadomo, że otwarcie przyznają się do tego zwłaszcza ludzie młodzi.

Sobotnia impreza w Klubie Loft, zorganizowana przez Wro Street Fashion przy naszym skromnym współudziale, zaskoczyła wszystkich – zwłaszcza frekwencją – bo ta była porażająca! Już kilka minut po godzinie 21.00 klub pękał w szwach! ;-) Wszyscy byli ciekawi jednego – czym zaskoczą nas wrocławscy projektanci. W końcu, w blasku fleszy i przedzierając się przez tłum gości, modelki pojawiły się w specjalnie na tę okazję przygotowanych kreacjach.

Jako pierwsza swoją kolekcję zaprezentowała Mushka – modelki ubrane były w białe koszulki z motywami czaszek, niedźwiedzi, wąsów czy zabawnych oczek. Opcja ciekawa zwłaszcza dla tych, którzy stawiają na luz i wygodę w swoich stylizacjach. Po niej swoją modową propozycję pokazała Iwona z GoodEnough, która projektuje fajne ubrania dla pięknych ludzi i na odwrót.

Naszą ekipę najbardziej zaciekawił jednak pokaz „Pulpy”, czyli Marty Maruszczyk oraz Alex Beryll. Pulpa postawiła na minimalizm, a część ciuchów uszyła specjalnie na tę okazję! Swoje modowe stylizacje wykonała z dzianiny, w kolorach szarości i srebra. Z kolei Alex Beryll przeniosła nas do swojego zwariowanego świata wyobraźni. W jej kolekcji dominowały motywy futurystyczne oraz bajkowe, tematyką nawiązujące do „Alicji w Krainie Czarów”. Dominowały więc tiule i koronki, pod którymi wyraźnie odcinały się staniki w kontrastowych barwach. Dziewczyny w takich stylizacjach wyglądały naprawdę zjawiskowo.

A każdy, kogo zainteresowały ubrania zaprezentowane na pokazach, może je kupić na Sprzedajemy.pl! A fotorelację z wydarzenia znaleźć można tutaj: KLIK!

Oto przykładowe oferty (niebawem pojawią się następne):
http://goodenough.sprzedajemy.pl/
http://mushkaclothes.sprzedajemy.pl/

P.S. Maciek Gajdur z Wro Street Fashion podzielił się z nami zdjęciami jeszcze sprzed oficjalnego rozpoczęcia imprezy! Mamy więc niepowtarzalną okazję zobaczyć „jak to się robi” ;-) Enjoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>