Jak być modną w ciąży?

Witamy wszystkich użytkowników Sprzedajemy.pl!

Dzisiejszym wpisem rozpoczynamy naszą przygodę z tym serwisem. Pierwszy post nie będzie dotyczył modnej w tym sezonie kolorystyki, czy szalonego kontrolowania obecnie obowiązujących trendów. Dziś popiszemy o tym „JAK BYĆ MODNĄ W CIĄŻY”. Drogie Panie, ten błogosławiony stan poza oczekiwaniem na cudownego małego człowieka, może być również niezwykłą modowa przygodą. Wielokrotnie słyszałyśmy jak kobiety w ciąży narzekają na brak pomysłu na stylową, atrakcyjną i przede wszystkim wygodną garderobę w czasie ciąży. Przyszłe mamy zamiast podkreślać swój stan, starają się go tuszować. Czas powiedzieć bye, bye ogrodniczkom, dresom oraz bluzom z szaf Waszych mężczyzn i przywitać maxi sukienki, intensywne kolory i (co najważniejsze!) nie bać się wyróżniać przez te 9 miesięcy! Niezależnie od pory roku wystarczy odrobina finezji i każda przyszła mama uniknie problemu codziennego pytania „ I cóż ja mam na siebie włożyć?”.

Oto kilka naszych propozycji na „Modną w ciąży”. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was do działania!

Kategoria Bez kategorii Tagi: Autor:

Informacje o Fashion Flow

Firma Fashion Flow zajmuje się doradztwem z zakresu stylizacji oraz dress code'u biznesowego. W naszej ofercie znajdziecie przegląd szafy, analizę sylwetki, analizę kolorystyczna, personal shopping, metamorfozy oraz szkolenia dla firm. Firmę tworzą dwie profesjonalistki, Karolina, która jest specjalistką w komunikacji wizerunkowej osób oraz Patrycja świetna charakteryzatorka, wizażystka oraz dyplomowana specjalistka ds. wizerunku i PR. Obie są wielkimi pasjonatkami mody i uzależnionymi od swojej pracy stylistkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>