Moda na Euro!

No już niedługo Euro, wszędzie piłka i kibice. Płeć męska zachwycona i podekscytowana. Wszędzie, w każdym sklepie a nawet w supermarkecie można znaleźć stoisko z gadżetami piłkarskimi. Modne kolory – czerwony i biały. Sprzedają się jak świeże bułeczki. Czapeczki, flagi do samochodu, odświeżacze, koszulki męskie i dziecięce, bransoletki i szaliki.. Czysta dyskryminacja!

Moje drogie Panie – a My? Gdzie te topy, koszulki i spodenki podkreślające naszą kobiecość? Obcisłe spodenki i bluzeczki z okazałym dekoltem. Czy nikt o nas nie pamięta?

Stringi na euro!

Od jakiegoś już czasu we wszystkich gazetkach promocyjnych znajduje się dział kibica. Obserwowałam to bacznie, bo taką białą, obcisłą bluzeczkę zamierzam nabyć. Szczegółem jest to, że piłka mnie tak średnio interesuje, ale w tak ważnym momencie przecież odbiegać od ogółu nie wypada. A zwracać na siebie uwagę mężczyzn jakoś trzeba… ;)
Szperając w internecie, natknęłam się w końcu na informację, że jeden z butików w Chorzowie zaoferował zagorzałym kibicom płci pięknej kolekcję na Euro 2012. Bluzeczki i spódniczki, flagi i kolorowe peruki .

Taki obcisły top, mocniejszy makijaż, z obowiązkowymi czerwonymi ustami może być sposobem aby nasz mężczyzna nie patrzył tylko w telewizor. Bo w końcu co my mamy robić przez ten cały miesiąc? Drogie Panie – nie żałujmy sobie – zacznijmy się bawić.
Moja propozycja jest taka – wystrójmy się – tak jak na prawdziwego kibica przystało – spotkajmy się z przyjaciółkami i bawmy się dobrze. Ewentualnością może być mecz z ukochanym w obcisłych, dżinsowych spodenkach i biało-czerwonym topie. Pokażmy im, że potrafimy się zamknąć, podać im piwo i tak samo się ekscytować! Oczywiście wszystko w granicach rozsądku… ;)

Kategoria Bez kategorii Tagi: Autor:

Informacje o Agata Pawlicka

Typowa kobieta zakochana w biżuterii i butach. Uwielbia robić zakupy, sukienki w groszki i Marlin Monroe. Zajmuje się prowadzeniem portalu www.linkbaby.pl dedykowanego młodym rodzicom. Chciałaby pokazać kobietom w ciąży i młodym mamom jak przeżyć okres macierzyństwa by nie zatracić swojej kobiecości i seksapilu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>