Second-handy są trendy!

Zainteresowanie second-handami nadal rośnie. Kiedyś wybierały się tam nieliczne, mniej zamożne osoby – ale to już przeszłość! Obecnie spotykamy coraz więcej zwolenniczek odzieży używanej. Czym to jest spowodowane?

Przede wszystkim, chęcią posiadania czegoś niezwykłego, zaskakującego, nietypowego, – rzeczy, której nie znajdziemy w żadnej sieciówce.

Moda ta zagościła u nas na dobre: w sklepach z taką odzieżą i np. na Sprzedajemy.pl znajdziemy unikatowe ciuchy i dodatki,  które zachwycają nawet najbardziej wybredne ,,zakupoholiczki’’.  Przykładowo, za torebkę od Prady zapłacimy zaledwie ok. 35 zł, a  identyczna, ale nowa – to wydatek rzędu 1100 zł. Różnica robi wrażenie. Jest to bardzo wciągające, opłacalne, a nawet przez wiele kobiet traktowane jako hobby.

Zachęcam kobiety które jeszcze nie miały okazji ,,zaszaleć’’ w second-handzie do zrobienia tego jak najszybciej! A niezłe perełki wyłuskać można chociażby tutaj: http://sprzedajemy.pl/odziez-obuwie-dodatki

Kategoria Bez kategorii Tagi: , Autor:

Informacje o Natalia Juda

Jestem miłośniczką dobrej kawy, co zresztą można szybko zauważyć po nazwie mojego bloga: www.kawiarkaa18.blogspot.com . Uwielbiam modę. Szukam ciekawych zamienników, uważam, że stylizacja nie musi kosztować wiele by ciekawie się prezentowała. Lubię klasykę, chodź czasem zakładam coś wręcz przeciwnego. Obecnie jestem studentką na wydziale pedagogiki i psychologii, w przyszłości myślę o pomocy potrzebującym. W każdej wolnej chwili zajmuję się blogiem, w czerwcu mija rok od napisania pierwszego posta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>