Wspólne swapowanie na wrocławskim Festiwalu Kobiecości

„Kobieta z Wiggorem” to cztery dni darmowych warsztatów i szkoleń ogólnorozwojowych dla wszystkich wrocławskich studentek. Podczas tegorocznej edycji festiwalu nie zabrakło także wspólnej wymiany ubrań podczas Swap Party.

We wtorkowe popołudnie spotkałyśmy się w jednym z budynków Uniwersytetu Ekonomicznego, by do woli oddać się czynności uwielbianej przez wszystkie kobiety – oglądaniu i przymierzaniu ciuszków oraz rozmowie o modzie.

Dziewczyny przyniosły na wymianę naprawdę fajne rzeczy, „walka” o najlepsze modowe kąski była długa i zacięta ;) . Ostatecznie, niemalże każda wyszła z kilkoma nowymi nabytkami, które mogła zapakować do torby z logotypem Sprzedajemy.pl ;)
Dodatkowo, dziewczyny, którym udało się zdobyć najwięcej nowych rzeczy, otrzymały w prezencie bon upominkowy na dowolny sok z menu restauracji Frankies.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>