Spotkajmy sie na studenckim Festiwalu Kobiecości!

Wielkimi krokami nadchodzi studencki Festiwal Kobiecości – „Kobieta z Wiggorem 2012”. Projekt  skierowany jest do każdej kobiety, która dąży do własnego rozwoju i nie boi się nowych wyzwań, lubi humor i dobrą zabawę.

Jakie atrakcje czekają na nas w tym roku? Będą to cztery dni darmowych warsztatów i szkoleń ogólnorozwojowych dla wszystkich wrocławskich studentek, które odbędą się na terenie całego miasta! „Kobieta z Wiggorem” jest projektem ogólnorozwojowym, dlatego z pewnością każda z dziewczyn znajdzie coś dla siebie!

Zapisy na poszczególne warsztaty ruszyły 17 kwietnia o godzinie 19:00 na stronie internetowej kobieta.wiggor.pl, tam też znajduje się szczegółowy harmonogram festiwalu!

Nie zwlekaj! Zarezerwuj sobie termin 23-26 kwietnia 2012 r.

Sprzedajemy.pl jest partnerem tegorocznej edycji festiwalu - pojawimy się na imprezie podczas wtorkowego Swap Party (24 kwietnia), który odbędzie się w godzinach 15:00 – 17:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym. Tam, oprócz wspólnego polowania na nietuzinkowe ciuszki, zaproponujemy Wam udział w konkursie z fajnymi nagrodami;)

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>