Sobotnie swapowanie w Fu-Ku

Co może być lepszego niż wiosenne przewietrzenie szafy, odświeżenie garderoby, zarobienie kilku złotych i spędzenie czasu w towarzystwie kobiet, które uwielbiają modę? Dla mnie propozycja sobotniego swapowania we wrocławskim Fu-Ku concept store była bezkonkurencyjna! ;) Pobuszowanie w ciuszkach innych dziewczyn połączone z modowymi pogaduchami wygrało nawet z propozycją długiego spaceru (a pogoda była tego dnia przecudowna).

Dziewczyny, które pojawiły się na swapie ze swoimi rzeczami, przyniosły na wymianę bądź sprzedaż prawdziwe perełki. Urzekły mnie letnie sukienki (jednej nie mogłam sobie odmówić, tym bardziej, że była ona w ogóle nienoszona, a do tego miała jeszcze metkę!) oraz niektóre letnie bluzki, które dziewczyny wymieniały bądź sprzedawały za symboliczne kilka złotych. Przez te trzy godziny można było upolować naprawdę nietuzinkowe rzeczy, a do tego zanieść je do domu w wygodnych torbach z logotypem Sprzedajemy.pl ;)

Oto zdjęcia, które udało mi się zrobić, pomiędzy przymierzaniem jednej rzeczy a drugiej ;)

Komentarz (1)

  1. ania

    Świetny pomysł. Szkoda,że nie w Krakowie. Chętnie przewietrzyłabym moją szafę, tym bardziej, ze z niektórych, rzadko używanych rzeczy, już wyrosłam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>