Limonkowa kurtka – hit czy kit?

Na ulicach polskich miast można zauważyć nowy trend – limonkowe kurtki. Gdzie nie spojrzeć, wszędzie w oczy rzuca się ten neonowy kolor. A czy zastanawiałyście już kto pierwszy zapoczątkował tę modę? I skąd się wziął taki szum wokół niej? Jak zwykle wszystko zaczęło się od znanej osoby…Limonkowa kurtka

Sprawczyni całego zamieszczania

Pewnie wszystkie wiecie kim jest Anna Lewandowska i nie muszę za wiele w tej kwestii tłumaczyć. Dla porządku napiszę jednak, że to żona słynnego piłkarza – Roberta Lewandowskiego – oraz wielokrotna medalistka w karate. Polkom dała się poznać także jako trenerka fitness, która intensywnie propaguję ideę zdrowego stylu życia. Nic więc dziwnego, że obecnie jest „na tapecie”, a wszystko co z nią związane jest szeroko komentowane.


Co to ma wspólnego z limonkową kurtką? Podczas meczu Bayern Monachium kontra Hamburg SV Lewandowska wiernie kibicowała swojemu mężowi w puchowej kurtce marki Moncler, co nie uszło uwadze modowym fanatykom (tu obejrzysz zdjęcia Ani). Co ciekawe, dziś przeróżne wersje tej kurtki królują w sklepach.


Kurtki marki Moncler (nie tylko limonkowe) znajdziecie tutaj.

Jak rozpoznać limonkową kurtkę?

Jak wygląda taka kurtka? Jest asymetryczna: z przodu krótsza, z tyłu zauważalnie dłuższa, posiada pikowania oraz kaptur obszyty futerkiem. No i oczywiście, jej znakiem rozpoznawczym jest neonowy, limonkowy kolor.


Limonkowa zimowa kurtka damska
Jeśli Wam się spodobała, a jeszcze jej nie macie, to kupicie ją tutaj.

Atak limonkowych kurtek

Nie wszystkim chyba jednak przypadła do gustu, ponieważ na portalu społecznościowym Facebook dość szybko powstał profil Atak limonkowych kurtek, na którym wrzucone są zdjęcia kobiet w takich kreacjach. A co najlepsze – na dzień dzisiejszy posiada prawie 30 tys. lajków!A Wy jak uważacie? To HIT czy KIT?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>