Ślubny look: pomoc specjalistek

Sezon ślubny rozpoczął się już na dobre. Dobrze wiemy, ile czasu i wysiłku potrzeba, by zaplanować uroczystość z marzeń. Dlatego dziś podpowiadamy, gdzie warto poszukać profesjonalnej pomocy.

Zanim przyszła Panna Młoda stanie na ślubnym kobiercu musi podjąć szereg decyzji (wybór kandydata na małżonka wydaje się często najprostszą z nich). Ilość pomysłów na suknię ślubną, dodatki i cały look Panny Młodej jest tak ogromny, że dziewczyny często czują się zagubione w gąszczu internetowych i magazynowych inspiracji. To właśnie z myślą o nich powstał blog www.lovemydress.pl.

Na jego łamach znajdziecie nie tylko najnowsze trendy ślubne, najmodniejsze suknie, szeroki wybór butów, dodatków, pomysłów na bukiet ślubny i fryzurę, ale także fachowe podpowiedzi, jak to wszystko skomponować, aby tworzyło spójną całość.

Autorkami bloga są Paulina i Kasia, przyjaciółki i profesjonalne redaktorki, od lat specjalizujące się w tematyce ślubnej. – Idea bloga narodziła dwa lata temu z kilkuletnich obserwacji internetowego rynku ślubnego w Polsce, na którym brakuje nowoczesnego i całościowego spojrzenia na stylizację Panny Młodej – mówi Paulina. Dlatego też na łamach Lovemydress.pl znalazło się miejsce na porady dotyczące doboru dodatków do konkretnych modeli sukien ślubnych i przegląd ślubnych akcesoriów dostępnych aktualnie w polskich sklepach. – Inspiracje i pomysły na idealny ślubny look to jedno – tłumaczy Kasia. – Wiemy, jak trudno jest je później zrealizować. Dlatego podpowiadamy naszym Pannom Młodym, gdzie i za ile mogą tutaj, w Polsce, kupić wybrane buty ślubne, bolerka, biżuterię i inne dodatki. Autorki bloga nie zapominają także o świadkowych, druhnach i mamach Państwa Młodych. One także znajdą dla siebie szereg propozycji na ten wyjątkowy dzień.

Jak sama nazwa bloga wskazuje, dziewczyny uwielbiają piękne sukienki, dlatego z ogromną przyjemnością prezentują kolekcje haute couture, stylizacje gwiazd, opowiadają historie najbardziej kultowych sukien. To sprawia, że Lovemydress.pl jest fantastycznym miejscem nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, jej druhen czy mamy, ale dla każdej kobiety. Która z nas bowiem nie lubi czasami pozachwycać się pięknymi sukienkami?

Zobaczcie zdjęcia z sesji, zorganizowanej przez autorki bloga:

foto: Emilia Góralska, egphoto.pl
stylizacja: Paulina i Kasia, lovemydress.pl
suknie ślubne: Cymbeline
makijaż: Ada Merska, A-Makeup, facebook.com/AdaMerska
modelki: Gosia i Patrycja

Przypominamy też, że na Sprzedajemy.pl znajdziecie pięknie i niedrogie suknie ślubne :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>