Spotkajmy się na… Fashion Week w Łodzi!

Z racji nadejścia wiosny i sezonu SS 2012 wiemy już, co należy mieć w swojej garderobie, a czego lepiej z niej nie wyjmować. Teraz najwyższy czas zastanowić się nad tym, co będzie modne w sezonie jesień/zima 2012! Tak, tak – wiem, wiosna na dobre się nie zaczęła, lata jeszcze nie widać a ja już piszę o jesieni i zimie… ale na szczęście nikt nie każe nam jeszcze robić maratonu po sklepach w celu poszukiwania modowych perełek na zbliżający się sezon i całe szczęście - portfel jednak ma swoje granice i robienie zakupów na dwa sezony na raz, może przyprawić o nie jeden ból głowy. Póki co, projektanci dopiero zbierają się do pokazów mody, więc mamy jeszcze trochę czasu na odłożenie paru złotych, euro lub funtów – w zależności gdzie kto robi zakupy.
Jeśli o pokazach już mowa, nie mogę nie wspomnieć o najważniejszym wydarzeniu w świecie mody, jakim jest Fashion Week. Ok – może miejsce w pierwszym rzędzie obok Anny Wintour na pokazie w Nowym Jorku jest mało realne (przynajmniej dla mnie, choć bardzo bym chciała), ale sama obecność na Fashion Week jest jak najbardziej do zrealizowania!

Chciałabym nadmienić, że miasto artystów, aktorów i innych uzdolnionych ludzi po raz szósty będzie gościć u siebie największe polskie nazwiska ze świata mody (dla lubiących prosto z mostu – Łódź zaprasza na FASHION PHILOSOPHY!). W dniach 18-22 kwietnia można będzie zobaczyć kolekcje Michała Szulca, Piotra Drzały, Maldorora( którego miałam przyjemność poznać osobiście) i wielu, wielu innych młodych i uzdolnionych, którzy przedstawią nam swoje pomysły na sezon jesienno-zimowy. Warto tam być, chociażby ze względu na fakt poznania ciekawych ludzi, a także rozeznania, co będzie się nosiło w te chłodniejsze dni. Na takiej imprezie nie może również zabraknąć wernisażu Futurotextile, wystawy Natalii Gizy a także szkolenia pt : „Let them Know” skierowanego do wszystkich, którzy chcą wiedzieć! A teraz zabrzmię niczym reklama dobrego proszku do prania – i to wszystko za jedyne 25zł!!

Tak, więc Kochani, czas jeszcze wyłuskać trochę kasy na benzynę oraz na wejściówki i… do zobaczenia w Łodzi!

Kategoria Bez kategorii Tagi: Autor:

Informacje o Eliza Krystosik

Blondynka z natury, ruda z wyboru. Uwielbiająca niebotyczne szpilki, nawet na spacer po plaży. Pracująca studentka, która ma na wszystko czas – przynajmniej teoretycznie. Dumna posiadaczka tatuażu na plecach i pierścionka zaręczynowego na palcu! Od ponad roku właścicielka bloga www.czerwoneszpilki.com, nazwę wymyśliła od koloru szpilek, których jeszcze nie ma w swojej szafie, pomimo 100 innych par butów. Marzy o niebieskich migdałach i spadającej gwiazdce z nieba, choć wcale nie patrzy na świat przez różowe okulary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>