Śmieszne skarpetki damskie i męskie – HIT czy KIT?

Skarpetki z kotami, wystającymi uszami, czy „poważne” skarpetki z wizerunkiem superbohaterów to HIT, czy KIT? Kto je może nosić na i na jakie okazje pasują? No i najważniejsze – gdzie je kupić? Odpowiedzi na te wszystkie pytania szukaj poniżej.

Skarpetki z uszami

 

Dla kogo zabawne skarpetki?

Można by pomyśleć, że skarpetki z uroczymi misiami, obecnymi wszędzie kotami, czy z wizerunkiem Batmana lub Spidermana są przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci. Otóż nic bardziej mylnego. Co więcej! Coraz częściej wręcza się je na prezent dorosłym i poważnym osobom.

Skarpetki pieski

Obecnie zabawne skarpetki są modne. Dlaczego? Wywołują uśmiech na twarzy, są też miłą odskocznią od ciągle tych samych, białych, szarych, czy czarnych skarpetek. Tylko trzeba uważać – nie każdy powinien w nich chodzić…

Takie skarpetki najczęściej noszą osoby, które chcą się w jakiś sposób wyróżnić. Wtedy też często zakładają krótkie buty, spod których wystają oczy lub „uszka” skarpetek. Z pewnością to również propozycja dla osób, które mają dystans do siebie i nie trzymają się ściśle modowych reguł.

 

Kiedy nosić śmieszne skarpetki?

A teraz z pozoru nieistotne pytanie: kiedy nosić śmieszne skarpetki? Tu już wszystko zależy od Ciebie.

Możesz się nimi cieszyć skrycie, w zaciszu domowym, wśród znajomych prezentując jednak nienaganny wygląd i dopasowaną pod każdym względem stylizację. Możesz też zakładać je do biura, gdzie ich czubek będzie w niewielkim stopniu widoczny – jeśli pracujesz w open space, Twoi współpracownicy z pewnością je docenią.

Skapretki z misiem

Ale wiesz, kiedy według mnie najlepiej pasują? Gdy idziesz na domówkę lub po prostu – odwiedzić rodzinę/znajomych w domu. U większości osób panuje tradycja, aby ściągać buty po przekroczeniu progu, a wtedy Twoje skarpetki będą widoczne w pełnej krasie i wszyscy będą mogli je podziwiać.

Niektórzy będą spoglądać na nie z zachwytem i ze skrywaną zazdrością, inni z pogardą… Ale czy to ważne? W końcu Tobie mają się podobać.

Skarpetki z Myszką Miki

 

Gdzie kupić wzorzyste skarpetki?

Jeśli już Cię do nich przekonałam, pewnie zadajesz sobie pytanie: ale gdzie kupić wzorzyste skarpetki? Na pewno nie w popularnej sieciówce, czy w eleganckim sklepie. No cóż, jest wiele miejsc, a ja polecę Ci oczywiście jedno: Sprzedajemy.pl.

Często użytkownicy naszego portalu dostają takie zabawne skarpetki w prezencie, ale nie czują się w nich dobrze i je sprzedają – oczywiście nieużywane. Dlatego zacznij szukać, a może znajdziesz takie przecudne zakolanówki z kotami jak na zdjęciu poniżej…

Skarpety z kotami

 

 

Jeszcze jedno – nie traktuj tego wpisu zbyt poważnie. Bo w końcu kto by poważnie traktował zabawne skarpetki z uroczymi stworkami? I na koniec, przyznam Ci się w tajemnicy, że sama w takich chodzę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>