Kremy przeciwsłoneczne – jakie najskuteczniejsze? Letnia ochrona przed słońcem

Wniosek urlopowy wypisany, noclegi zarezerwowane, a lista atrakcji na wyjazd już gotowa? Jeśli Twoje myśli krążą wyłącznie wokół wakacji, nie zapomnij o najważniejszym – skutecznym kremie z filtrem przeciwsłonecznym. I nie wybieraj pierwszego produktu, który wpadnie Ci w rękę – najpierw poczytaj o filtrach przenikających, chemicznych i mineralnych…

Odpowiedz

Jak ubrać się w góry na jednodniową wycieczkę?

Wiosną oraz latem na górskich szlakach nie brakuje turystów-amatorów, który chcą w przyjemny, aktywny sposób spędzić weekend. Wiele osób nie wie jednak, jak ubrać się w góry, dlatego na trasach nie brakuje mężczyzn czy kobiet w jeansach i trampkach. Mam jednak kilka wskazówek dla tych, którzy w ciepłe dni chcą organizować wycieczki w góry, lecz nie planują zakupu profesjonalnej odzieży.

Odpowiedz

5 przepisów na płukanki do włosów

Wiosna to okres zmian – mamy wtedy więcej chęci i energii na to, aby w końcu uporządkować swoją garderobę, codziennie zdrowo gotować i regularnie ćwiczyć. Warto jednak pomyśleć przede wszystkim o kondycji włosów, które po zimie często są puszące i naelektryzowane. I wcale nie potrzeba do tego kosztownych odżywek i masek, które co najmniej pół godziny muszą leżeć na włosach – wystarczą płukanki, które zrobisz z tego, co masz w domu.

Odpowiedz