Laurka dla taty :)

Dzień Ojca już minął, jednak każdy inny dzień w roku jest równie dobry, by pokazać mu, jak bardzo go kochamy! Można to zrobić np. za pomocą laurki. Prosta rzecz, a jaki fajny efekt w kilka minut!

  • Potrzebujemy tylko dwie kartki w różnych kolorach, zdjęcie, linijkę, klej i nożyczki. Kartkę A4 zginamy na pół.
  • Od góry odmierzamy 2 cm i rysujemy linię. Pasek dzielimy na pół i jeszcze raz na pół. Na przykład, jeżeli nasza kartka ma szerokość 14 cm, to połowa to 7 cm. Zaznaczamy to sobie linią. I te dwie części znów dzielimy na pół, czyli każda z nich ma po 3,5 cm.
  • Rozcinamy pasek. Z każdej strony przecinamy na długość 3,5 cm. Zaginamy i formujemy kołnierzyk. Następnie wycinamy krawat. Najlepiej z kontrastującego koloru, aby się ładnie odznaczał. U góry powinien mieć szerokość 2 cm.
  • Następnie przyklejamy krawat a potem kołnierzyk. Robimy z kawałka kartki kieszonkę i kwiatek :) A w środeczku przyklejamy zdjęcie i piszemy KOCHAM CIĘ TATO!

Taka laurka będzie z pewnością niezapomniana! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>