Wybieramy sandałki

Wybór sandałków dla malucha nie jest kwestią tak prostą, jak mogłoby się wydawać. Pół biedy, gdy dzieciak jeszcze nie chodzi, wtedy ważne jest przede wszystkim to, by nóżka się nie parzyła, a więc najlepiej pozostawić stópki bose. Kiedy jednak nasza pociecha stawia pierwsze kroki – wtedy sprawy zaczynają się komplikować.

Sandałek powinien być wykonany z naturalnych, oddychających materiałów (najlepiej z miękkiej skórki),  a wkładka od wewnątrz musi być odpowiednio wyprofilowana, by zapobiec deformacjom delikatnej stópki. Ważne jest również to, by szycia i zapięcia nie podrażniały nóżki w żadnym miejscu. Kluczowe znaczenie ma jednak dobór odpowiedniego rozmiaru – ani palce, ani pięta nie mogą bowiem wystawać poza linię szwów.

Jak jednak wiadomo, dzieciaki rosną tak szybko, że sandałki możemy zdążyć założyć zaledwie parę razy – i już są za małe. Warto więc rozejrzeć się na Sprzedajemy.pl i kupić odpowiednie buciki u kogoś z okolicy, nawet za kilka-kilkanaście złotych. A gdy maluch urośnie – sprzedać! Prawda, że to najlepszy sposób na oszczędności…? ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>