5 filmów na które warto się wybrać z dziećmi do kina w lutym

Nie macie pomysłu na wspólny weekend z dziećmi? Spędźcie go razem w kinie! A jakich propozycji filmowych dla najmłodszych nie możecie przegapić w lutym? Przygotowałam listę 5 nowości kinowych dla dzieci.

 

  1. Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
  2. Mia i biały lew
  3. Lego. Przygoda 2
  4. Ralph Demolka w internecie
  5. O psie, który wrócił do domu

 

1. Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Kto nie zna Asteriksa i Obeliksa, prawda? Jestem pewna, że Wy wychowaliście się na tych bajkach i na szczęście Wasze dzieci też będą mogły je poznać. A to wszystko za sprawą nowego, francuskiego filmu animowanego Ateriks i Obeliks. Tajemnicza magicznego wywaru. Co się wydarzy w tej części? Znani wszystkim bohaterowie będą musieli pomóc Panoramiksowi znaleźć następcę, który przejmie jego obowiązki po przejściu na emeryturę. Czy to się uda? To się jeszcze okaże…

 

2. Mia i biały lew

Przyznam się Wam, że sama z niecierpliwością czekam, aż wybiorę się na ten film. Mia i biały lew to piękna opowieść o dziesięcioletniej dziewczynce, która wraz z rodzicami przenosi się do Afryki. Wyrwana ze swojego poprzedniego środowiska, niechętnie aklimatyzuje się w zupełnie nowym dla niej miejscu. A pomaga jej w tym piękne lwiątko, z którym Mia się szybko zaprzyjaźnia. I któremu będzie musiała pomóc, bo inaczej zostanie sprzedany.

To familijny, przygodowy film, który został przepięknie wykonany i jestem pewna, że wzruszy oraz poruszy wyobraźnię nie tylko dzieci, ale również i Was.

 

3. Lego. Przygoda 2

Choć sama nie jestem fanką bajek z postaciami Lego w roli głównej, to jednak dla dzieci są one niemałą atrakcją. Bohaterowie animacji Lego. Przygoda 2 będą musieli wyruszyć do odległych galaktyk, aby powstrzymać najeźdźców z kosmosu przed zniszczeniem Klocburga. Może i Was ta nowość kinowa nie zachwyci, ale za to możecie być pewni, że po powrocie do domu maluchy zaczną się bawić dawno zapomnianymi klockami.

 

4. Ralph Demolka w internecie

Kolejna animacja jest kontynuacją przygód Ralpha Demolki. Tym razem akcja rozgrywać będzie się w niezmierzonym internecie, w którym trzeba odnaleźć część, dzięki której przyjaciółka Ralpha, Wandelopa, uratuje swoją grę. Nie jesteście przekonani? W takim razie na końcu napiszę, że Ralph Demolka uzyskał nominację do Oscara za najlepszy długometrażowy film animowany.

 

5. O psie, który wrócił do domu

Znacie historię Lassie? Pewnie tak, w końcu kto by jej nie znał! Teraz możecie zobaczyć film O psie, który wrócił do domu, który został oparty na tym samym motywie. Te pełna emocji i przygód historia, która powinna spodobać się całej rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>