Pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci

Czasu do Świąt Bożego Narodzenia już coraz mniej, dlatego warto zadbać o prezenty dla najmłodszych. A jeśli nie lubicie chodzić po zatłoczonych sklepach w centrach handlowych, skorzystajcie z moich pomysłów na prezenty dla dzieci, które znajdziecie na Sprzedajemy.pl.

 

  1. Chodząca maskotka
  2. Auto na akumulator
  3. Maszyna do szycia
  4. Ręcznie szyty królik Tidla
  5. Klocki

 

1. Chodząca maskotka

Zacznę od zabawki interaktywnej, czyli chodzącej maskotki z Fisher Price, którą możecie kupić za 79 zł. Bing, bo tak nazywa się ów zabawny stworek, zachęci najmłodszych do różnych zabaw, gier. Będzie… mówić, śpiewać, a także szybko biegać. Natomiast gdy upadnie, może potrzebować pomocy. Które dziecko nie chciałoby się nim zaopiekować? No właśnie!

Chodząca maskotka

 

2. Auto na akumulator

Czerwone cabrio to spełnienie marzeń nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. I jest bardziej dostępne, niż Wam się wydaję, ale… w wersji dla najmłodszych. Taki samochodzik na akumulator kosztuje 340 zł, i choć jest to kosztowny prezent, można go sprzedać, gdy maluch z niego wyrośnie. To również doskonała propozycja na wspólny prezent dla rodzeństwa, choć od początku trzeba ustalić twarde zasady – kiedy i ile czasu każde z dzieci może na nim spędzać.

A jakie są zalety tego autka? Oczywiście posiada pasy bezpieczeństwa oraz otwierane drzwi. Atrakcją są świecące światła tylnie i przednie oraz dźwięk zapalanego silnika, który wydobywa się „spod maski” podczas rozruchu. Można też zmieniać biegi, przy czym z wolnego na szybki jest to możliwe tylko przy pomocy pilota – rodzice będą więc mieć kontrolę nad tym, czy ich maluchy nie przekraczają prędkości.

Auto na akumulator

 

3. Maszyna do szycia

Pytanie do Mam: czy w dzieciństwie szyłyście swoim lalkom ubranka? Jak Wam to wychodziło? Ja w tajemnicy przyznam, że uwielbiałam tę zabawę, a moje lalki mogłam co chwilę stroić w inne sukienki. Wtedy moją jedyną pomocą były nożyczki, igła i nitka, ale teraz dziewczynki mogą też mieć własną, bezpieczną maszynę do szycia. Jej plusem jest to, że zachęci dzieci do prac ręcznych, a co za tym idzie – wspomoże rozwój umiejętności manualnych, a także pobudzi kreatywność. Zabawka ta kosztuje 76 zł.

Maszyna do szycia dla dzieci

 

4. Ręcznie szyty królik Tidla

Macie już dość lalek Barbie czy bobasów z tworzywa sztucznego, które można znaleźć w sklepach dla dzieci? Rozwiązaniem może być ręcznie uszyta lalka – królik Tilda. Wykonana jest z miękkich materiałów i można ją znaleźć w różnych wersjach. Ta laleczka, którą możecie dostać za 90 zł, na pewno stanie się najlepszą przyjaciółką Waszej córki – będzie mogła z nią spać i towarzyszyć podczas spacerów czy wizyt u lekarza lub nielubianej ciotki.

Ręcznie szyta lalka

 

5. Klocki

I na koniec przedstawię Wam klasyk, bez którego nie może obyć się lista świątecznych prezentów dla dzieci – klocki. Ale nie byle jakie – pochodzące z serii „Ucieczka Karnotaura”. Zbudować trzeba groźnego dinozaura, kapsułę do ucieczki czy pojazd, którym przyjdzie dzieciom uratować świat. Ten wieloelementowy zestaw możecie kupić za 189 zł.

Klocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>