Pomysły na przebranie dla dziecka na Halloween

Już niedługo Wasze dzieci będą mogły chodzić od domu do domu, by z przejęciem wołać do przerażonych lokatorów „cukierek albo psikus”, a to wszystkie za sprawą zbliżającego się Halloween. Aby zaskoczenie było większe, trzeba wcześniej zadbać o przerażający lub… uroczy strój. Dlatego mam dla Was kilka propozycji kostiumów dla dzieci, które zdążycie kupić przed Halloween.

 

  1. Przebranie dynia
  2. Mroczny kosiarz
  3. Słodki duszek
  4. Strój pirata na Halloween
  5. Kostium szkieletor
  6. Przebranie nietoperza
  7. Strój czarownicy

 

1. Przebranie dynia

Pierwsza z propozycji nie będzie straszna, lecz zabawna – to strój dyni, który można kupić zarówno w wersji dziewczęcej, jak i chłopięcej. Co ciekawe, kostium dla chłopców jest nadmuchiwany, przez co robi wrażenie.

PRzebranie dynia

 

2. Mroczny kosiarz

A teraz coś dla fanów mocnych wrażeń – kostium mrocznego kosiarza, spod którego widać tylko buty. Na twarzy znajduje się przerażająca maska (nie sprawiająca jednak problemów z widzeniem), a na rękach rękawiczki-kości. Wszystko to jest uzupełnione łańcuchem. Niestety, w przypadku tej konkretnej oferty kosa nie wchodzi w skład zestawu, można ją jednak przygotować samodzielnie z kijka od szczotki oraz kawałku tektury.

strój na halloween

 

3. Słodki duszek

Teraz, dla odmiany, wróćmy do sielskich klimatów – kolejna propozycja skierowana jest do dziewczynek. Mowa tu o sukieneczce, dzięki której Wasze córka na tę jedną noc zamieni się w przyjaznego duszka. Strój skierowany jest do dzieci w wieku 3-4 lat i jego dodatkową zaletą jest to, że może zostać wykorzystany podczas karnawału.

Sukienka duszek

 

4. Strój pirata na Halloween

Jeśli Wasze dziecko jest zafascynowane pirackimi przygodami, obowiązkowym strojem dla niego będzie kostium pirata. Może w pierwszej chwili nie brzmi to zbyt przerażająco, jednak wszystko się zmieni, gdy zdradzę, że jest to pirat-szkielet, zombie straszące w tę jedną, szczególną noc. Koniecznie pomalujcie też maluchowi buzię farbkami do twarzy, by wzmocnić efekt.

Kostium pirata

 

5. Kostium szkieletor

A gdy o szkieletach już mowa, co Wasz maluch powie na taki kostium? Strój szkieletora dla dziewczynki, dzięki różowym akcentom wygląda słodko, natomiast druga propozycja przebrania jest już bardziej uniwersalna. To dobry wybór w przypadku rodzeństwa, które nie wie, na co się zdecydować.

Strój szkieletor

 

6. Przebranie nietoperza

Czy jest bardziej zachwycający widok, niż uśmiechnięty, wesoły nietoperz? Możecie się o tym przekonać, wybierając dla swojego malucha kombinezon nietoperza. I niech Was nie zwiedzie słodka minka tego chłopka – to przebranie będzie równie dobre dla dziewczynki.

Przebranie nietoperza

 

Strój czarownicy

Zbliżamy się do końca mojego zestawienia. W propozycjach na Halloween nie mogło zabraknąć też przebrania czarownicy. Nie jest to jednak zła, podstępna wiedźma, tylko tęczowa czarodziejka na miotle, gotowa swoim urokiem przekonać każdego do przekazania hojnych podarków w postaci cukierków. Musicie jednak uważać, bo do tego zestawu nie wchodzi miotła – jednak co to za problem, żeby wykonać ją samodzielnie? I oczywiście koniecznie trzeba do tego zaangażować swoją córeczkę.

Strój czarownicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>