Gadżety dla małego kibica – mundialowe akcesoria dla dzieci

Całą Polskę opanowały mundialowe emocje – nie ważne, czy gra nasza reprezentacja, czy inna, ceniona drużyna, wszyscy zgodnie śledzą rozrgywki zawzięcie dopingując ulubionym piłkarzem. Równoprawnymi kibicami są też dzieci, szczególnie te, które na co dzień w piłkę nożną grają. Dlatego dopóki jest jeszcze czas, warto kupić im mundialowe gadżety. A jakie? Mam kilka propozycji.

 

  1. Strój piłkarski dla dzieci
  2. Piłka nożna
  3. Zestaw małego kibica
  4. Mundialowe czapki
  5. Karty piłkarskie

 

1. Strój piłkarski dla dzieci

Strój piłkarski to absolutna podstawa. Nie musi być markowy czy kosztowny – ważne, aby był utrzymany w polskich barwach, by nie było wątpliwości, kogo Wasz mały kibic dopinguje. Zwróćcie jedynie uwagę na to, aby zestaw był wykonany z dobrej jakości materiałów – pewnie będzie często eksploatowany, nie tylko podczas meczy. A szkoda, żeby koszulkę polskiej reprezentacji czy spodenki z numerem ukochanego piłkarza szybko nadawały się do wyrzucenia, bo materiał się popruł czy plama nie chciała zejść.

Strój piłkarskie dla dzieci

 

2. Piłka nożna

Czym byłby prawdziwy kibic bez piłki nożnej? Oczywiście – tak jak strój piłkarski – reprezentującej polskie barwy narodowe. Taka piłka staje się nie tylko wiernym towarzyszem, gdy trwają oficjalne rozgrywki, ale również kluczowym elementem podczas… podwórkowych meczy rozgrywanych w przerwach między kolejnymi sportowymi wydarzeniami. A jako, że uczniowie oficjalnie zaczynają dziś wakacje, trudno będzie je przegonić z osiedlowych boisk.

 

3. Zestaw małego kibica

Znajdziecie także zestawy z różnymi gadżetami, które nawiązują do polskiej reprezentacji. Mogą to być zarówno typowe akcesoria piłkarskie, jak czapki, mini wuwuzele oraz farbki do twarzy, jak i akcesoria biurowe, bransoletki, smycze lub skarbonki. Choć takie rzeczy lubią „same” szybko się gubić, sprawiają wiele radości małym kibicom.

 

4. Mundialowe czapki

Gdy nie możecie pozwolić sobie na zakup stroju piłkarskiego, zostają Wam zawsze mundialowe czapki. Mogą to być praktyczne bejsbolówki, jak i typowe czapki kibicowskie w kształcie piłki nożnej. Wadą tych ostatnich jest to, że sprawdzają się tylko podczas meczów. A bejsbolówki dzieciaki mogą nosić wszędzie i uwierzcie mi – robią to bardzo chętnie. Plus? Dodatkowo chronicie je przed słońcem!

Czapka kibica

 

5. Karty piłkarskie

Maluchy to najlepsi kolekcjonerzy – z entuzjazmem zdobywają karty piłkarskie z zawodnikami z całego świata, czy bawią się mundialowymi quizami karcianymi. Dlatego takie gadżet sprawdzi się w przypadku każdego dziecka. Emocji dodaje fakt, że można prowadzić potajemny handel wymienny kartami z kolegami

Karty piłkarskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>