5 zabawek na Dzień Dziecka

Do Dnia Dziecka nie zostało już zbyt wiele czasu, dlatego warto rozejrzeć się za prezentem, który zachwyci każdego malucha. Mam dla Was 5 propozycji, które uchronią Was przed nerwowym przeszukiwaniem sklepów w przyszłym tygodniu.

 

  1. Klocki statek kosmiczny
  2. Drewniana kuchnia dla dziewczynek
  3. Zabawkowa kasa fiskalna
  4. Drewniana laweta z samochodami
  5. Interaktywny autobus

 

1. Klocki statek kosmiczny

Klocki z serii Lego Duplo ze statkiem kosmicznym to dobry pomysł na prezent dla najmłodszych. Ze względu na cenę (kosztują 139 zł) może to być wspólny podarunek dla rodzeństwa, które razem będzie mogło odbywać ekscytujące podróże do obcych galaktyk. Klocki są zainspirowane przygodami Milesa z Przyszłości, czyli bajki Disneya. W zestawie znajduje się m.in. statek kosmiczny, platforma, dźwig, rakietę oraz figurki.

Kloski statek kosmiczny

 

2. Drewniana kuchnia dla dziewczynek

Drewniana kuchnia to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki (i jej mamy…). W skład mebelka wchodzi piekarnik, kuchenka z dwoma palnikami, szafka, zlew, mikrofalówka oraz akcesoria niezbędne do przygotowania pysznych potraw. Dzięki temu, że wszystko jest wykonane z drewna, zabawkowa kuchnia jest trwała i całkowicie bezpieczna dla najmłodszych. Jej koszt zakupu wynosi 295 zł, dlatego można pomyśleć, aby taki prezent kupić wspólnie z rodziną – babciami, najbliższymi ciotkami i wujkami. To lepszy pomysł, niż wręczenie kilku mniejszych zabawek, które szybko się znudzą.

Drewniana kuchnia na prezent

 

3. Zabawkowa kasa fiskalna

Maluchy uwielbiają zabawy „w dorosłych”, odgrywanie ról. A zabawkowa kasa fiskalna może im to ułatwić. Co więcej, ma charakter edukacyjny – dziecko może nauczyć się, jak liczyć pieniądze, posługiwać się kalkulatorem, ważyć różne produkty. Kasa posiada też zamykaną na kluczyk szufladką na pieniążki oraz mechanizm, który wysuwa rachunek po dokonaniu zakupów. Na Sprzedajemy.pl kosztuje 69 zł.

Zabawkowa kasa fiskalna

 

4. Drewniana laweta z samochodami

Tańszym, bo kosztującym 40 zł, pomysłem na prezent jest drewniana laweta z samochodzikami, która może być jedno- lub dwupoziomowa. Całość jest ładnie wykonana, a pojazd wytrzymały. Za sprawą dziecięcej wyobraźni szybko przestanie być też wyłącznie lawetą, posłuży natomiast jako autobus dla figurek czy tir do przewożenia „materiałów budowlanych”.

Drewniana lawet dla chłopca

 

5. Interaktywny autobus

Interaktywny autobus możecie kupić za 50 zł w naszym serwisie ogłoszeniowym. Jakie są jego zalety? Umożliwia zabawę na dwa sposoby: pojazd może jeździć samodzielnie lub być pociągany przez malucha za sznurek. Jako, że jest to wesoły szkolny autobus, w trakcie swojej trasy emituje różne melodie, a przednie światła cały czas migają. Natomiast na dachu została umieszczona interaktywna książeczka z przyciskami uruchamiającymi różne efekty dźwiękowe.

Autobus interaktywny dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>