Czy warto kupić domek dla lalek?

Każda dziewczynka w skrytości ducha marzy o okazałym domku dla lalek. Jednak ze względu na ich koszt, nie każdy rodzic może sobie pozwolić na zakup tej zabawki. A czy jest sposób na to, żeby kupić ją taniej? I czym się kierować przy jej wyborze?

 

Na co zwracać uwagę kupując domek dla lalek?

Choć może Wam się wydawać to oczywiste, trzeba zaznaczyć, że kupując domek dla lalek należałoby w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego rozmiary. Wiadomo, że im jest większy, tym więcej możliwości zabawy daje, jednak nie w każdym pokoju dziecięcym znajdzie się miejsce na mini pałac dla ukochanych laleczek.

Designerski domek dla lalek

Następnie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, z czego ma być wykonany domek dla lalek. Drewniane konstrukcje są bardziej wytrzymałe, jednak często posiadają dużo większe rozmiary oraz są droższe. Natomiast plastikowe domki można kupić już za kilkadziesiąt złotych, a do tego mogą wierniej odwzorowują przedmioty codziennego użytku.

Drewniany domek dla lalek

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, czyli wyposażenie. Zawsze trzeba sprawdzić, jakie dodatkowe elementy dołączane są do zestawu, żeby zorientować się, który model tak naprawdę opłaca się kupić.

 

Używane domki dla lalek

Ceny nowych domków dla lalek zaczynają się od 200 zł za najprostsze modele. Przy czym ich cena może sięgać nawet tysiąca złotych! Pewnie większość z Was uważa, że to zdecydowanie za dużo i muszę się z Wami zgodzić w tej kwestii.

Domek dla lalek

Jest jednak rozwiązanie – używane domki dla lalek, które można znaleźć na naszym portalu ogłoszeniowym. Każda dziewczynka wyrasta w końcu z takiego domku, a rodzice chcą się szybko pozbyć zbędnych zabawek i sprzedają je w znacznie bardziej korzystnych cenach.

Domek z meblami

Zazwyczaj stan samej konstrukcji w przypadku używanych domków jest bardzo dobry, większy problem może okazać się z wyposażeniem, które łatwo się gubi. Zawsze możecie jednak sprawdzać ogłoszenia z Waszych okolic i umawiać się na odbiór osobisty zabawki – wtedy sprawdzicie, czy wszystko zgadza się z opisem.

 

Czy warto kupić domek dla lalek?

A teraz ostatnia kwestia: czy warto kupić domek dla lalek? Moim zdaniem powinno się spełniać marzenia małych dziewczynek, jeśli jednak cena tej zabawki Was przerasta, poszukajcie korzystniejszych ofert. Żeby Wam to trochę ułatwić, przedstawiam listę najbardziej atrakcyjnych według mnie ogłoszeń. A Wy przy okazji pamiętajcie, że zbliża się Dzień Dziecka…

  1. Cena 50 złhttps://sprzedajemy.pl/domek-dla-lalek-legionowo-02d8b2-nr51189752
  2. Cena 85 zł (uwaga: domek w stanie „deweloperskim”) – https://sprzedajemy.pl/domek-dla-lalek-drewniany-duzy-gotycki-nowy-kcynia-02d8b2-nr47144487
  3. Cena 99 złhttps://sprzedajemy.pl/wielki-domek-dla-lalek-6-pokoi-mebelki-6983-ruda-slaska-6d4391-nr15657052
  4. Cena 150 złhttps://sprzedajemy.pl/sprzedam-domek-dla-lalek-firmy-fisher-price-tarnowskie-gory-02d8b2-nr136328

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>