Zabawki i gadżety ze Świnką Peppą

Czy Wasze maluchy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody Świnki Peppy i jej rodzinki? Pewnie tak, bo dziś każde dziecko musi znać te urocze zwierzątka z popularnej bajki. Dlatego koniecznie sprawdźcie, jakie zabawki i gadżety ze Świnką Peppą możecie znaleźć na naszym portalu.

 

Nowe czy używane zabawki?

Świnka Peppa to brytyjski serial animowany, który swego czasu pojawiał się w wieczorynce w TVP1, a dziś można go obejrzeć na kanale MiniMini+ lub na kanale YouYube.

Jeśli Wasz maluch jakimś cudem jeszcze nie oglądał tej bajki, musicie mu ją pokazać. A gdy się w niej zakocha – rozejrzeć się za zabawkami dla niego.

Tylko zanim rozpoczniecie poszukiwania, zastanówcie się, czy lepiej kupić nową, czy używaną zabawkę. Pamiętajcie, że takie gadżety z bajkowymi motywami mogą się szybko znudzić, wraz ze zmianą zainteresowań u dziecka. Dlatego często lepiej jest szukać używanych akcesoriów, które – jeśli nadal będą w dobrym stanie – można potem ponownie sprzedać.

A co znajdziecie na naszym portalu ogłoszeniowym?

 

Maskotka Świnka Peppa

Jednym z najbardziej oczywistych wyborów jest maskotka Świnka Peppa. Można kupić samą Peppę, Mamę, Tatę oraz George’a. A ulubiona postać malucha pojawia się oczywiście w różnych wersjach i „wcieleniach”.

Maskotki Świnka Peppa

Takich maskotek jest naprawdę wiele, a przy tym nie kosztują dużo.

 

Plac zabaw, domek i sklep Świnki Peppy

To gratka dla prawdziwych fanów Świnki Peppy! Mini plac zabaw, domek i nawet sklep z figurkami. Każdy tego typu zestaw posiada kilka elementów, które skompletowane tworzą niesamowitą przestrzeń do „zabawy” dla małych figurek. A Waszemu dziecko frajdę sprawi odgrywanie „prawdziwego” życia swoimi ulubionymi postaciami z bajki.

Plac zabaw Świnka peppa

 

Świnka Peppa w podróży

Jak wiadomo, nie można całymi dniami siedzieć „w domu”, czasami trzeba wyruszyć w podróż. A czym, jak nie zjawiskowym statkiem, czy wystrzałową kolejką?

Zabawki Świnka Peppa

Trzeba przyznać, że te zabawki są naprawdę świetnie wykonane, prawda? A do tego w wersji używanej nie kosztują dużo.

 

Pościel z bajkowymi motywami

A teraz moja ostatnia propozycja – pościel z bajkowymi motywami ze Świnki Peppy. Taki akcent w pokoju na pewno zachwyci Waszego malucha, a jak zmienią się mu zainteresowania, łatwiej będzie wymienić pościel, niż fototapetę, czy lampkę…

Pościel Świnka Peppa

Szczególnie, że zarówno z pościeli, jak i z kołdry szybko wyrośnie i trzeba będzie wszystko kupować w większych rozmiarach.


Zabawek oraz gadżetów ze słynną Świnką jest oczywiście o wiele więcej, ja tylko przedstawiłam kilka propozycji. Dlatego śmiało rozejrzyjcie się po naszym portalu ogłoszeniowym w poszukiwaniu innych bajkowych akcesoriów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>