Weekend – idealny czas na odpoczynek i … koszenie trawników

Piątek – ostatni dzień tygodnia pracy i zapowiedź weekendu. Myślisz sobie, że wstaniesz później, zjesz dobre śniadanie i będziesz odpoczywał w ciszy przez cały dzień, leżąc na balkonie, pijąc dobrego drinka. Możesz jednak o tym zapomnieć – właśnie rozpoczął się sezon na koszenie trawnika.

kosiarka trawa


1. Zadbaj o swój trawnik
2. Wyśpisz się po śmierci
3. Pora się przyzwyczaić

1. Zadbaj o swój trawnik

Jeśli macie dom, to na pewno wielokrotnie słyszeliście od swoich rodziców i dziadków jak ważne jest to, by wszystko przed nim wyglądało świetnie. Liście zawsze muszą być zgrabione, a trawa przystrzyżona jak na amerykańskich przedmieściach. No właśnie trawa. Z nią kojarzy się piękny dźwięk kosiarki, który umożliwia osiągnięcie stanu nirvany w kilka sekund.

czerwona kosiarka z koszem

Sprawdź nasze używane kosiarki

2. Wyśpisz się po śmierci

Najczęściej kosiarki budzą nas w sobotę rano, kiedy ten jeden dzień w tygodniu staramy się wyspać. Nic z tego. Pora wstać i zabrać się do sprzątania domu – wyśpisz się po śmierci.

kosiarka-traktorek

3. Pora się przyzwyczaić

Amerykańscy naukowcy niestety nie mają dla nas dobrych wieści. Zauważyli oni, że jedna osobo kosząca trawnik jest w stanie skłonić przynajmniej 5 osób do tego, by one również zaczęły kosić swój trawnik. Okazuje się bowiem, że częstotliwość dźwięków, które wydobywają się z tych urządzeń to podprogowo zakodowana informacja: Twój trawnik wygląda źle. Czas wyciągnąć kosiarkę z garażu. Pozostaje nam więc tylko przyzwyczaić się do tych uroczych dźwięków, które dobiegają nas, gdy śpimy w sobotni poranek.

Odpowiedz