Prościej, szybciej i bezpieczniej, czyli… Aplikacja Sprzedajemy.pl na Facebooku

Firmy na Facebooku wciąż zaskakują nas nowymi aplikacjami. Teraz również dzięki Sprzedajemy.pl ten serwis społecznościowy daje nam jeszcze więcej możliwości… tym razem handlowych.

Aplikacja Sprzedajemy.pl to narzędzie pozwalające na umieszczanie ofert sprzedaży w jeszcze szybszy i prostszy sposób, niż na stronie portalu. Po jej uruchomieniu i dodaniu oferty, informację o przedmiocie sprzedaży możemy bez problemu umieścić na naszym wallu, tak by trafiła ona do znajomych, których mamy na FB, a poprzez ich „lajki” i komentarze – również do znacznie szerszego grona ich znajomych. Aplikacja daje jednak możliwość wyboru – oferty nie musimy prezentować w naszym profilu, a swoje imię i nazwisko możemy ukryć jednym kliknięciem myszki.

Z punktu widzenia kupującego fakt, że sprzedający należy do kręgu naszych bliższych bądź dalszych znajomych sprawia, że transakcja jest bardziej wiarygodna i zdecydowanie bezpieczniejsza. Sprzedający nie jest osobą anonimową, więc mamy do niego większe zaufanie. Jesteśmy bardziej skłonni przekazać informacje o ofercie sprzedaży dalej.

Jak to działa?

Żeby rozpocząć przygodę z Aplikacją Sprzedajemy.pl, wystarczy przejść na stronę dostępną z naszego Fanpage’a, następnie musimy zezwolić na korzystanie z tego narzędzia i… już możemy umieszczać swoje ogłoszenia! Część danych w formularzu dodawania ofert  zostaje automatycznie uzupełniona dzięki informacjom zaimportowanym wprost z Facebooka – w ten sposób oszczędzamy cenny czas. Reszta wygląda dokładnie tak samo, jak na stronie głównej platformy, z jedną tylko różnicą – umieszczając ofertę sprzedaży za pomocą aplikacji nie musimy jej już dodatkowo aktywować, ponieważ zostaje ona od razu umieszczona nie tylko na Facebooku, ale jednocześnie również na stronie Sprzedajemy.pl.

Korzystanie z aplikacji zwiększa bezpieczeństwo transakcji i wiarygodność sprzedającego oraz przyczynia się do tego, że handel na Sprzedajemy.pl staje się jeszcze bardziej lokalny. Dodatkowo jest to świetny sposób na promocję swoich przedmiotów w kręgu znajomych!

Odpowiedz