Elektronika wokół nas… Jakie gadżety warto mieć w domu?

Kupić można wiele sprzętów do domu. Oczywiście trudno obejść się bez AGD, RTV też ułatwia życie, jednak wielu z nas stawia i na elektronikę. Oczywiście co za dużo, to niezdrowo. Nie ma konieczności otaczania się zbyt dużą ilością gadżetów. Jednak są takie, które warto mieć w domu. Jakie? O tym przekonasz się poniżej.

urządzenia elektroniczne

Czytnik e-book

Czy warto kupić czytnik e-book? Wielu z pewnością uważa go za zbędną rzecz. Zwłaszcza ci, którzy na co dzień nie czytają książek. Są z pewnością i tacy, którzy kupili czytnik, a on leży i się kurzy. Prawda jest taka, że jeśli ktoś lubi czytać książki i robi to niemalże w każdej wolnej chwili, w tym – także poza domem, czy głównie poza nim – ten z pewnością doceni możliwości tego niewielkiego gadżetu. Przede wszystkim jego kompaktowe wymiary i niska waga sprawiają, że znacznie lepiej się go trzyma w ręce i nosi w torebce, niż tomisko prozy. Można mieć w czytniku wiele książek. W zależności od nastroju, można czytać coś innego. Czytnik nie męczy wzroku, gdyż ekran jest tak skonstruowany, że przypomina kartkę papieru.

czytnik e-book

Czy warto kupić tablet?

Tablet wielu osobom kojarzy się z dziećmi i z grami. Tak się jakoś przyjęło, że najczęściej mają go właśnie najmłodsi. Oczywiście nie ma co dumać na tym, czy to słuszne postępowanie czy nie. Warto zdać sobie sprawę z tego, że może on przydać się i osobom starszym. Na tablecie z kartą SIM znacznie wygodniej przegląda się Internet, w tym media społecznościowe, niż na smartfonie. Zwłaszcza na takim z niewielkim ekranem. Tablet to również idealne narzędzie na spotkania biznesowe. Jest znacznie poręczniejszy niż laptop. Można na nim pokazać prezentację produktu, czy inny niewielki dokument.

tablet

Głośnik Bluetooth

Dla osób, które często przyjmują gości – tak w domu, jak i w ogrodzie, spędzają czas na działce rekreacyjnej, wyjeżdżają na weekendowe wycieczki i ogólnie – spędzają czas na zewnątrz – idealnym gadżetem, gdy szukają rozwiązania, które pomoże im słuchać muzyki, jest głośnik Bluetooth. To niewielkie urządzenie pozwoli na słuchanie muzyki w każdych warunkach. Z powodzeniem można połączyć z nim smartfon i puszczać muzykę, jaką się lubi. Bezprzewodowy głośnik Bluetooth nie jest drogi, a często się sprawdza.

głośnik Bluetooth

Powerbank

Kolejnym gadżetem, którego nie powinno zabraknąć z żadnym domu, jest powerbank. To urządzenie pozwala na ładowanie telefonu komórkowego bez użycia gniazdka elektrycznego. Sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy spędza się często czas poza domem, ma się komórkę, która ma słabą baterię, wyjeżdża się w plener itp. Nie warto na nim oszczędzać. Powinien być wytrzymały i pozwalać na pełne naładowanie baterii w telefonie komórkowym, smartfonie.

powerbank

Dla kogo przenośna konsola?

Przenośna konsola to gadżet, który docenią wszyscy gracze, ale te osoby, które szukają rozrywki innej niż czytanie książek. Dzięki takiemu gadżetowi można umilać sobie czas w podróży komunikacją miejską, samolotem, w kolejkach itp.

przenośna konsola

Odpowiedz