Sylwestrowe gadżety must have – jakie akcesoria przydadzą się na imprezie w domu?

Wiele osób w sylwestrową noc nie idzie na bal, czy zorganizowaną imprezę w klubie, ale zaprasza do siebie znajomych lub idzie do innych na domówkę. Wbrew pozorom spędzenie sylwestra w czterech ścianach nie musi oznaczać nudy. Podpowiadamy, jakie gadżety sprawią, że impreza będzie wyjątkowa.

szampan w sylwestra

Nakrycia głowy

Oczywiście można zorganizować imprezę przebieraną, ale prawda jest taka, że nie zawsze wszystkich da się do tego przekonać. Nie ma co nikogo zmuszać i skazywać na ostracyzm, bo tego wieczoru liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Jednak aby wyglądać nieco bardziej zabawnie, dobrze jest postawić na nakrycia głowy. To niewiele, a potrafi świetnie odmienić look. Na co postawić?

Oczywiście najbezpieczniejszym rozwiązaniem są papierowe czapeczki w postaci stożków naciągane na głowę za gumkę. Warto szukać połyskujących lub z zabawnymi napisami, czy obrazkami. Można postawić również na inne nakrycia głowy – małe cylindry, kapelusze, olbrzymie kokardy – im bardziej groteskowe, tym lepiej.

Świetnym nakryciem głowy na sylwestra są również peruki. Mogą być kolorowe, przypominające naturalne włosy, a można postawić na połyskujące, wykonane z folii. Takie będą robiły największe wrażenie!

peruka

Okulary

Innym sposobem na odmianę swojego wizerunku podczas zabawy sylwestrowej w domu, jest postawienie na zabawne, plastikowe okulary. Kupić można zarówno kolorowe, z barwnymi szkiełkami, a także olbrzymie i o najrozmaitszych kształtach. Na nos można założyć serca, koniczynki, a nawet liczbę składającą się z cyfr oznaczających nowy rok.

zabawne okulary imprezowe

Trąbki

Aby hucznie wejść w Nowy Rok, warto postawić na papierowe trąbki. Rozwijają się podczas dmuchania w nie, wydając charakterystyczny dźwięk. Dzięki nim można poczuć się jak dzieci i z radością powitać 1 stycznia.

trąbki

Gadżety do zdjęć w stylu fotobudki

Zapewne każdy miał okazję podczas wesela, festynu czy innych imprez, skorzystać z fotobudki. Kupując specjalne akcesoria można zorganizować ją w warunkach domowych. Potrzebny będzie tylko aparat, chociaż sam smartfon może wystarczyć. Warto kupić gadżety do fotobudki na patyczkach, ale można zrobić je samodzielnie. Do wykonania pamiątkowych fotografii świetnie sprawdzą się również wspomniane wcześniej czapeczki stożkowe, cylindry, kapelusze, peruki, zabawne okulary.

gadżety do fotobudki

Sylwestrowe dekoracje

Oczywiście wnętrze pomieszczenia, w którym spędzamy sylwester powinno być odpowiednio przygotowane. Warto porozwieszać balony i serpentyny, na stole można rozrzucić konfetti. Warto rozwiesić w jakimś miejscu napis „Sylwester 2017/2018” czy „Nowy Rok”.

Świetnie podczas sylwestra w domu sprawdzają się żarówki, które sprawiają, że w pomieszczeniu wygląda jak na sali klubowej. Umieszcza się je w lampach , albo są zasilane w inny sposób. Część z nich miga na różne kolory, inne nawet się kręcą wokół własnej osi, roztaczając wokół feerię barw.

Dekorować można również potrawy. W ciasteczka i inne smakołyki można powtykać wykałaczki z zabawnymi cytatami, emotikonami. Warto postawić również na jednorazowe naczynia, najlepiej z adekwatnymi napisami. Nazajutrz gospodarze nie będą musieli zmywać. Dostępne są nawet plastikowe kieliszki do szampana.

balony sylwestrowe

Fajerwerki

Wiele osób nie wyobraża sobie sylwestra bez fajerwerków. Jednak samodzielne z nich korzystanie, zwłaszcza po spożyciu alkoholu może być katastroficzne w skutkach. Właśnie dlatego lepiej pozostać w domu i użyć zimnych ogni. To również efektowne. Aby zobaczyć fajerwerki warto udać się w miejsce, w którym za pokaz odpowiedzialni są profesjonaliści.

zimne ognie

Odpowiedz