Co kupić na Mikołaja? 7 propozycji na prezent mikołajkowy dla Niego

Mikołajki coraz bliżej – czas rozejrzeć się za prezentami. Jeśli szukasz upominku dla mężczyzny – sprawdź nasze propozycje. Być może wśród nich znajdzie się coś, co będzie idealne na prezent dla niego.

czapka Mikołaja

Wizytownik

Panowie, którzy są przedstawicielami handlowymi, a także inni – spotykający się z klientami, czy pracujący w biznesie, noszą ze sobą wizytówki. By zawsze dobrze się prezentowały, dobrze jest je nosić w wizytowniku. To doskonały pomysł na prezent mikołajkowy. Najlepiej poszukać skórzanego.

wizytownik męski

Wełniane skarpety

Zima trwa, a każdy z nas nie lubi marznąć, nawet najwięksi twardziele. W prezencie mikołajkowym warto więc podarować mężczyźnie skarpety wełniane. Sprawdzą się do noszenia w butach, zwłaszcza podczas górskich wędrówek, ale i na co dzień. Na przykład jako alternatywa dla kapci.

wełniane skarpety

Zestaw do pielęgnacji obuwia

Któż tak dobrze dba o swoje obuwie, jak nie panowie noszący na co dzień garnitur lub ubiór smart casual? Prawdą jest, że buty świadczą wiele o osobie, która je nosi. Być może doskonałym prezentem na Mikołaja będzie specjalistyczny zestaw do pielęgnacji obuwia? Znaleźć się w nim powinny: szczotka, pasta, wosk, impregnat, ale warto dorzucić jeszcze łyżkę do butów i prawidła.

Muszka lub krawat

To klasyka wśród prezentów. Kupując mężczyźnie krawat, ma się pewność, że prędzej lub później go założy. Oczywiście sprawdzi się zwłaszcza u panów, którzy muszą go nosić na co dzień, ale i tych, którzy wiążą go trzy razy w roku. Alternatywą dla krawata może być muszka. Stała się w ostatnim czasie bardzo modna.

muszka męska

Scyzoryk

Scyzoryk to świetny pomysł na prezent nie tylko dla fanów survivalu, ale i każdego mężczyzny. Przydaje się w wielu sytuacjach. Warto poszukać jak najlepiej wyposażonego, by spełniał wiele funkcji.

scyzoryk

Spinki do mankietów

Znowu propozycja dla panów, którzy ubierają się raczej elegancko, ale kto powiedział, że i ci, którzy noszą garnitur tylko na specjalne okazje, nie ucieszą się z takiego prezentu? Warto poszukać jak najbardziej oryginalnego modelu.

spinki do mankietów

Bilet na mecz lub inne sportowe wydarzenie

Jeżeli mężczyzna ma ulubiony klub sportowy, zarówno grający w piłkę nożną, siatkową, jak i hokej to warto podarować mu bilet na mecz. Dobrze kupić dwa, by miał dla kumpla, którego zabierze ze sobą, zwłaszcza jeśli Ty nie należysz do miłośniczek takich sportów, czy wyjść.

Jak widać – propozycji jest wiele. Można się nimi zasugerować, a można kupić coś kompletnie innego. Najważniejsze, by był to drobiazg, który ucieszy obdarowanego.

Odpowiedz