10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzimy 30 września każdego roku. Oczywiście święto to z reguły uznają uczniowie i studenci, to i dojrzali mężczyźni z pewnością ucieszą się z drobnego upominku. Podpowiadamy, co można kupić na prezent z okazji Dnia Chłopaka.

prezent

Kubek z humorystycznym akcentem

Jednym z tańszych i funkcjonalnych przedmiotów, które można podarować jako prezent na dzień Chłopca jest zabawny kubek. Może mieć jakiś specyficzny kształt, najlepiej związany z zainteresowaniami mężczyzny. Można postawić również na kubek z jakimś śmiesznym napisem, cytatem z filmu lub życia, czy nawet – memem internetowym. Oczywiście sprawdzi się również i taki, na którym umieszczone zostanie jakieś zabawne zdjęcie.

kubek w kształcie obiektywu

Płyta CD jako pomysł na prezent

Dobrym pomysłem jest również podarowanie synowi, mężowi, czy koledze płyty CD ulubionego zespołu. Oczywiście najlepiej, by była to taka, jakiej z pewnością nie ma. Jeśli kolekcjonuje je – ucieszy się, a jeśli nie – będzie miał czego słuchać w aucie.

Portfel na Dzień Chłopaka

Wiadomo, że nic tak nie sprawdza się jako pomysł na prezent jak portfel. Oczywiście, jeśli ma taki, który świetnie się prezentuje – nie ma co go zmieniać. Jeśli jednak lata świetności ma za sobą – lepiej kupić nowy. Jeśli to ty eleganta – postaw na skórzany, jeśli woli styl sportowy – lepszy będzie wykonany z innych tworzyw, może z jakimś nadrukiem?

Koszulka z zabawnym nadrukiem

Jeśli na brak kubków brzydsza płeć nie narzeka lub ma już swój ulubiony – można postawić na t-shirt. W sklepach znajdziemy zarówno gotowe bluzki z nadrukami bądź napisami, ale możemy również ją samodzielnie zaprojektować. Koszulka z napisem z pewnością zostanie przyjęta z entuzjazmem.

koszulka z zabawnym nadrukiem

Bokserki na prezent

W Dzień Kobiet paniom dawano rajstopy, może dobrym pomysłem na Dzień Chłopaka będą bokserki? Wybrać można zarówno zestaw kilku, jak i na przykład jedne, ale z jakimś zabawnym motywem.

Gadżet do samochodu

Oczywiście panom, którzy są motomaniakami, można na Dzień Chłopaka kupić jakiś gadżet do samochodu. Może to być brelok, zapach, uchwyt na telefon, a także – wieszak na marynarkę, czy ładowarka samochodowa. To, co z pewnością mu się przyda.

Pendrive, power bank, dysk zewnętrzny

Gadżety elektroniczne zawsze sprawdzają się na prezent. Z okazji Dnia Chłopaka można podarować pendrive, power bank, zestaw obu lub dysk zewnętrzny. Warto szukać takich, które mają niebanalne kształty. Taki zabawny gadżet elektroniczny cieszy oko.

pendrive ze star wars

Książka na Dzień Chłopaka

Książki to uniwersalne prezenty – zawsze się sprawdzą. Jeśli więc wiemy, że dany tytuł się spodoba, albo chcemy skłonić męża, syna, czy kolegę do czytania – warto kupić jakiś wolumin. Panowie najbardziej lubią fantasy i kryminały, czy thrillery, więc jak szukać książki – to właśnie takiej.

Skórzany pasek

Oczywiście nic tak się nie przydaje, jak pasek. Niestety okazuje się, że wielu mężczyzn nie ma ich w nadmiarze. Gdy trzeba gdzieś wyjść – robi się problem. Warto więc podarować z okazji Dnia Chłopaka skórzany pasek, który doskonale sprawdzi się do wizytowych spodni.

męski, skórzany pasek

Kolacja przy świecach

Jeśli żaden z powyższych pomysłów nie jest odpowiedni, nie mamy czasu na zakupy lub zwyczajnie – zapomniałyśmy o dniu chłopaka – możemy ugotować coś pysznego lub zamówić jakieś danie. Dobrze, by było to coś uroczystego.

Odpowiedz