Co robić w ostatki? 5 pomysłów na ostatnie dni karnawału

Na pytanie zawarte w tytule jest tylko jedna odpowiedź: bawić się! Ostatnie dni karnawału trzeba wykorzystać. Jak spędzić ten czas? Co robić w ostatki? Sprawdź nasze propozycje.

maska na karnawał

Bal karnawałowy na ostatki

Wczoraj rozpoczął się w Rio de Janeiro słynny karnawał, który potrwa aż do środy nad ranem. Warto zaszaleć i również udać się na tak huczny bal. W wielu klubach i restauracjach organizowane są imprezy, które pozwalają w szalony sposób zakończyć karnawał. Sprawdź, jakie są organizowane w Twoim mieście. Oczywiście taki bal wymaga stosownego ubioru. Panie powinny ubrać połyskujące suknie do ziemi, a panowie – garnitury.

suknia na bal

Poszukaj sukni na bal na Sprzedajemy.pl.

Filmowe ostatki

Jeśli jesteś fanem kina, to w ostatki wybierz się na jakiś film. Najlepiej na komedię, by móc się pośmiać, rozładować stres, zabawić się. Jeśli wolisz oglądać filmy w domowym zaciszu, to zrób sobie wieczór z najlepszymi filmami wszech czasów, oczywiście tymi, które jeśli wywołują łzy – to tylko ze śmiechu.

Na sprzedajemy.pl znajdziesz niedrogie komedie na DVD.

Karnawałowa impreza przebierana

A może domówka? Ci, którzy nie lubią bawić się na mieście i wolą imprezy w gronie znajomych, mogą zorganizować przyjęcie w domu. Warto w ostatnie dni karnawału zaszaleć i założyć przebranie. Taka impreza zawsze dostarcza mnóstwo śmiechu. Oczywiście oprócz konkursu na najlepszy kostium powinny być tańce i zabawy. Tutaj nie ma miejsca na nudę i zachowawczość. Trzeba się wyszaleć przed Wielkim Postem.

maska karnawałowa

Zobacz, jakie przebrania karnawałowe możesz znaleźć na Sprzedajemy.

Ostatki na sportowo

A może wolisz spędzić ostatnie dni karnawału na sportowo? Jeśli tak, to koniecznie spróbuj czegoś nowego. W wielu dużych miastach działają wrotkarnie, w których odbywają się dyskoteki na wrotkach. Brzmi świetnie, prawda?

wrotki

Wrotki możesz kupić na Sprzedajemy, ale możesz też je wypożyczyć na miejscu.

Kulinarne ostatki

Piątą propozycją jest poświęcenie ostatnich dni karnawału na eksperymenty w kuchni. Oczywiście należy rozpocząć od tłustego czwartku i przygotować pączki i faworki – przepisy na nie znajdziesz w tym artykule. Następnie dni warto poświęcić na przygotowanie potraw ze śledziem w roli głównej, wszak wtorek przed Popielcem to tzw. „śledzik”.

Odpowiedz