Jak spędzić walentynki?

Dla jednych walentynki są wyjątkowym dniem, w którym zakochani mogą spędzić ze sobą czas w wyjątkowy sposób lub dać sobie podarunki, dla innych – jest to komercyjne święto nastawione na zysk i związane z pozerstwem. Tak, czy inaczej nie ma co udawać, że w kalendarzu nie ma dnia zakochanych i warto spędzić go inaczej. Nawet jeśli zarzekamy się, że okazujemy sobie miłość codziennie. Podpowiadamy, co robić w walentynki.

kobieta i serca walentynkowe

Walentynkowa lekcja tańca

Jeśli lubicie tańczyć, albo wręcz przeciwnie – wspólne pląsy na parkiecie nigdy Wam nie wychodziły, to warto umówić się z trenerką na zajęcia i poćwiczyć. To nie tylko sposób na opanowanie kroków, sposobów trzymania i przejść, ale przede wszystkim nauka współpracy i… świetna zabawa.

kurs tańca

Poszukaj nauczyciela tańca w swojej okolicy.

Romantyczna kolacja we dwoje

Wiele par w walentynki wychodzi do restauracji na kolację. Jednakże, jako że jest to jeden z bardziej popularnych sposobów, w każdej knajpie są tłumy. To nie sprzyja ani romantycznym uniesieniom, ani nawet – komfortowej rozmowie. Warto kolację przygotować w domu. Można gotować wspólnie – to daje wiele radości, albo zrobić drugiej połowie niespodziankę, przygotowując posiłek w tajemnicy.

Warto jednak wcześniej sięgnąć po książkę kucharską, by znaleźć przepis – zwłaszcza, jeśli w kuchni nie czuje się jak Magdą Gessler i zakupić akcesoria takie jak np. świece, by stworzyć klimatyczne oświetlenie i płyty CD, by włączyć nastrojową muzykę.

Płyty z melodiami romantycznymi znajdziesz na Sprzedajemy.pl.

Aktywne walentynki

Jeśli jesteście usportowieni lub przeciwnie – na co dzień nie zaznajecie zbyt wielu aktywności fizycznych, to walentynki możecie spędzić właśnie w ten sposób. Można korzystając z zimowej aury pojechać w góry na narty lub snowboard, albo pójść na lodowisko. Świetnie spędzić czas można podczas gry w squasha, albo w aquaparku, jeśli wolicie wodę. W wersji bardziej wyczynowej – ścianka wspinaczkowa.

rakieta squash

Na Sprzedajemy kupisz rakiety do squasha.

Walentynki w wersji extreme

Jeśli w dzień zakochanych chcecie pobudzić swoje emocje na maksa, to możecie postawić na aktywność, ale ekstremalną. Można udać się na przejażdżkę quadem, pójść na tor gokartowy, zagrać w paintball lub udać się na lot na paralotni. Dużą popularnością cieszą się również domy strachów i pokoje z zagadkami typu escape the room.

Wieczór filmowy we dwoje

Alternatywą dla komedii romantycznych w zatłoczonych salach kinowych może być seans w domu. Nie jesteście skazani na kiepską nowość filmową o miłości, a możecie wybierać spośród klasyki kina, czy nawet – puścić sobie swoje ulubione filmy. Można też zrobić antywalentynki i zobaczyć obraz o nieszczęśliwej miłości albo… horror.

komedia romantyczna

Poszukaj filmu na wieczór we dwoje.

Odpowiedz