Jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu?

Wielu z nas ostatnią noc w roku spędza nie na imprezie w klubie, ani na balu, ale w domu. Swoim, bliskich lub znajomych. Wiadomo bowiem, że i domówka też może być wyjątkowa. Podpowiadamy, jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu, by była niezapomniana i wyjątkowa.

kieliszki z szampanem

Jak ozdobić dom na Sylwestra?

Przede wszystkim tego wieczoru w domu powinno być widać, że odbywa się jakieś przyjęcie. Warto powiesić wiele balonów i wiszące z nich serpentyny. W sprzedaży można dostać duże, bo nawet metrowe balony w kształcie cyfr – kupując cztery, które utworzą liczbę „2017” otrzymamy świetną dekorację. Warto powiesić gdzieś napis „Happy New Year” lub po prostu po polsku „Szczęśliwego Nowego Roku”. Tak udekorowane wnętrza będą świetną scenerią do zabawy, a także do robienia pamiątkowych zdjęć z imprezy.

balony

Zobacz, jakie balony kupisz na Sprzedajemy.pl.

Jak udekorować stół na przyjęcie sylwestrowe?

Oczywiście ozdabiając mieszkanie lub dom na imprezę nie należy zapominać o dekoracjach na stół. Na obrusie można rozsypać konfetti. Nie powinno zabraknąć świec i serwetek w dominującym kolorze. Najlepiej sprawdza się złoto i srebro, gdyż są bardzo eleganckie i podkreślają wyjątkowość wieczoru. W Sylwestra wszystko powinno lśnić!

serpentyny i konfetti

Na sprzedajemy.pl znajdziesz konfetti do udekorowania stołu.

Jakie przekąski na Sylwestra?

Oczywiście na przyjęciu nie powinno zabraknąć przekąsek. Warto ugadać się ze gośćmi, by każdy przyniósł coś swojego. Wtedy nie spędzimy całego dnia w kuchni. Skoro o przekąskach mowa – warto poruszyć kwestię zastawy. Lepiej kupić jednorazowe papierowe lub plastikowe naczynia i sztućce. Rano się je wyrzuci i nie trzeba będzie ciągnąć losów, kto pozmywa stertę garów.

Naczynia jednorazowe kupisz na Sprzedajemy.pl.

Jakie gadżety na Sylwester?

Oczywiście warto zainwestować we wszelkie gadżety, które podkręcą szampańską imprezę. Na pewno przydadzą się czapeczki, maski i trąbki. Można postawić także na połyskujące kapelusze i cylindry. W sprzedaży są również okulary w kształcie liczby odpowiadającej nadchodzącemu rokowi. Można też kupić gadżety przydatne podczas fotobudki i robić sobie zabawną sesję.

śmieszne akcesoria do robienia zdjęć

Zabawne gadżety kupisz najtaniej w Internecie.

Odpowiedz