Na czasie: genialny sposób na… nietrafione prezenty!

Za mały sweterek? Dwie te same planszówki? Perfumy o zbyt słodkim zapachu? A może zupełnie chybiony zestaw wędkarski? Ten moment konsternacji pod choinką znają chyba wszyscy… Większość z nas potrafi już nawet całkiem sprawnie wybrnąć z sytuacji, głośno chwaląc podarunek lub obracając całość w żart.


Przecież nikt nie chciał źle!

Fakt jest jednak taki, że zostajemy potem z tą niespodzianką na głowie, nie bardzo wiedząc, co z nią zrobić…
I wtedy z pomocą przychodzimy my. Cali na biało. ;-)

Powraca… Wielka Wyprzedaż Nietrafionych Prezentów na Sprzedajemy.pl

To akcja, którą stali użytkownicy znają już z poprzednich lat. Każdy niefortunnie obdarowany może sprzedać daną rzecz, a odzyskane środki przeznaczyć na zakup tego wymarzonego.

To chyba jedyny sposób na nietrafione prezenty, który w zasadzie… nie ma wad. Pogłębiona analiza wyprzedaży wykazała wyłącznie korzyści! I to dla obu stron – sprzedającego i kupującego.

3 korzyści dla sprzedającego

  1. Po pierwsze, sprzedając produkt, który jest kompletnie nowy, nieużywany – możesz odzyskać sporą część jego wartości. Dzięki temu prezent zwróci Ci się w postaci zdecydowanie łatwiejszej do zagospodarowania gotówki – do wydania np. na ten wyśniony, wymarzony podarunek.
  2. Po drugie, nie musisz prosić obdarowującego o paragon celem zwrotu lub wymiany prezentu… Unikniesz kłopotliwej sytuacji i nie będziesz musiał ruszać się z domu, by cokolwiek załatwiać. Wystarczy kilka minut, by zrobić zdjęcia i dodać ofertę. Anonimowo i bez obaw o odkrycie.
  3. Po trzecie, nowy produkt w atrakcyjnej cenie to towar niezwykle chodliwy. Mnóstwo osób szuka po Świętach okazji, by upolować coś taniej niż jeszcze kilka dni wcześniej. A prawdopodobieństwo sprzedaży wzrasta tym bardziej, że taka oferta jest u nas specjalnie oznaczona i łatwiej ją dojrzeć.

3 korzyści dla kupującego

  1. Po pierwsze, czyjś nietrafiony prezent może okazać się tym, o którym zawsze marzyłeś. Zupełnie nowiutki, czasem nawet jeszcze nie do końca rozpakowany, w dobrej cenie… Dodawane ogłoszenia warto śledzić na bieżąco!
  2. Po drugie, wszystkie okazje masz w jednym miejscu.
  3. Po trzecie, nie kupujesz kota w worku. Możesz zawęzić wyniki wyszukiwania do najbliższej okolicy i osobiście sprawdzić, czy chybiony podarunek sąsiada jest tym idealnym dla Ciebie.

Słabych punktów akcji nie zidentyfikowano. Jeżeli więc i w te Święta znajdziesz pod choinką coś, co nie do końca przypadnie Ci do gustu – zachowaj spokój, uśmiechnij się, serdecznie podziękuj i ciesz się, że masz pod ręką Sprzedajemy.pl. :-)

Odpowiedz