5 uniwersalnych pomysłów na prezent na mikołajki

Zakup prezentów zawsze sprawia nam problemy. Chcemy kupić coś, co nie tylko się przyda, ale także spodoba. W dodatku na mikołajki to raczej powinien być drobiazg. Sprawdź 5 pomysłów na uniwersalny prezent, który można dać żonie, mężowi, każdemu z rodziców lub teściów.

święty Mikołajk przy kominku

 

Skórzany portfel w ramach prezenty mikołajkowego

Galanteria skórzana może i nie należy do najtańszej, jednakże jest bardzo eleganckim, niezobowiązującym i łatwym do kupienia prezentem. Nie trzeba jakoś szczególnie znać gustu obdarowywanej osoby. Czarny – zarówno dla pań, jak i dla panów będzie trafionym wyborem.

czarny męski skorzany portfel

Zobacz portfele skórzane na Sprzedajemy.pl.

Powerbank lub dysk zewnętrzny na Mikołaja

Elektronika również doskonale sprawdzi się jako upominek mikołajkowy. Możemy wybrać Powerbank, który jest bardzo przydatnym gadżetem. Nigdy nie musimy się martwić, że rozładuje nam się telefon, jak będziemy poza domem. Można rozważyć dysk zewnętrzny, to świetny pomysł na prezent dla osoby, która ma np. wiele zdjęć, albo na co dzień pracuje na komputerze i potrzebuje miejsca do przechowywania danych.

powerbank do ladowania telefonów

Książka w prezencie mikołajkowym

Choć nie wszyscy lubią czytać, szukając prezentu na Mikołaja, warto pomyśleć o książce. Jeśli nie wiemy, jakie ktoś lubi – postawmy na bestseller. Jeśli obdarowywana osoba ma specyficzne hobby, to można kupić coś z tym związane. Ostatecznie – coś na temat tego, czym zajmuje się zawodowo lub jakiś poradnik.

książka Carlos Ruiz Zafon

Poszukaj na sprzedajemy.pl książek w niskich cenach.

Kalendarz na Mikołaja – czy kupić?

Grudzień to miesiąc idealny na wręczenie kalendarza na zbliżający się rok. W zależności od stylu życia osoby, dla której szukamy upominku, możemy postawić na ścienny, stołowy lub książkowy. Są i klasyczne, i tematyczne, wydawane na przykład przez podróżników.

kalendarz na 2017 rok

Kubek lub komplet filiżanek na mikołajki

Tańszym, prostym i mile widzianym prezentem może być kubek, na przykład z jakimś zabawnym, pasującym do obdarowywanego upominkiem. Jeśli szukamy prezentu dla nieco starszej osoby – postawmy na komplet filiżanek. Do tego warto dorzucić kawę lub herbatę.

dwie białe filiżanki z talerzykami

Sprawdź, jakie filiżanki kupisz na Sprzedajemy.

Odpowiedz