Pokaż swoje usługi na sprzedajemy.pl

Każdy, kto prowadzi firmę usługową wie, jak ważne jest pozyskiwanie klientów. Można to robić tradycyjnymi metodami, jednakże dzisiaj promocja w Internecie to podstawa. Nie trzeba wydawać na nią majątku. Można umieścić ogłoszenie na portalu Sprzedajemy.pl i zaprezentować swoje usługi lokalnym klientom.

zrzut ekranu strona z ogłoszeniami

 

Kategoria Usługi na Sprzedajemy.pl – dla kogo?

Dodanie ogłoszenia na serwisie Sprzedajemy jest proste, szybkie i co najważniejsze – bezpłatne. Właśnie dlatego, niezależnie od tego, czy udzielasz korepetycji, opiekujesz się dziećmi, czy może pomagasz w organizacji ślubów, wesel i przyjęć – nie zwlekaj i umieść swoją ofertę w kategorii Usługi na Sprzedajemy.pl.

Jak dodać ogłoszenie na Sprzedajemy.pl?

Jak już wspomniano – dodanie ogłoszenia na Sprzedajemy.pl nie jest trudne. Poniżej w kilku krokach zobaczysz, jak to zrobić. Można skorzystać z możliwości umieszczenia ogłoszenia bez rejestracji, jednakże warto się zalogować – wtedy mamy dostęp do większej ilości możliwości.

  • Krok 1. Dobierz kategorię i podkategorię. W ramach Usług możesz wybrać np. Usługi dla firm, w ramach których do wyboru masz jeszcze dokładniejsze podlokalizacje podkategorii. Następnie uzupełnij pole Opis. Staraj się krótko, ale rzeczowo opisać oferowane usługi.

  • zrzut ekranu dodawanie ogłoszenia

  • Krok 2. Podaj orientacyjną cenę usługi, zdjęcia, lokalizację, a także dane, które pozwolą się z Tobą skontaktować. Potwierdź regulamin i aktywuj usługę.

    formularz

    Jak już wspomniano, dodanie ogłoszenia jest bezpłatne, ale lokalnie. Jeśli chcesz aby widoczne było w całej Polsce – zaznacz właściwą opcję – jej koszt to 49,99 zł.

Jak wyróżnić swoje ogłoszenie?

Jeśli chcesz w pewniejszy i szybszy sposób dotrzeć do potencjalnych klientów, to możesz wyróżnić swoje ogłoszenie. Jest na to kilka sposobów. Sprawdź je poniżej!

zrzut ekranu z wyróżnianiem ogłoszeń

Odpowiedz