Znajdź fachowca, kosmetyczkę lub mechanika w swojej okolicy. Nowa kategoria Usługi na Sprzedajemy.pl

Często, gdy nasz dom wymaga remontu lub naprawy nie wiemy, gdzie szukać fachowca. To samo tyczy się kosmetyczki, choć salonów urody w okolicy całkiem sporo, nie wiadomo na który się zdecydować. Tak samo w przypadku mechanika – auto ma usterkę, a my nawet nie wiemy, gdzie się zgłosić, by ją usunąć. Na szczęście na Sprzedajemy.pl pojawiła się nowa kategoria Usługi, dzięki której możemy w szybki i prosty sposób znaleźć usługodawcę.

strona główna sprzedajemy.pl

 

Nowa kategoria Usługi na Sprzedajemy.pl

Dzięki nowej funkcjonalności serwisu ogłoszeniowego Sprzedajemy, możemy wyszukać usługi świadczone w naszej okolicy. W dodatku jesteśmy w stanie zrobić to w zasadzie kilkoma kliknięciami myszką. Obszary życia, jakie obejmuje to np. Usługi dla domu, Pielęgnacja, uroda i zdrowie czy Usługi Motoryzacyjne.

Podkategorie na Sprzedajemy

Jakie usługi dla domu znajdziemy na stronie sprzedajemy.pl?

Usługi dla domu, w ramach których znajdziemy fachowców, którzy pomogą w remoncie i budowie, naprawią nam sprzęt RTV lub AGD, wystylizują lub zaprojektują wnętrze, a także wykonają prace w ogrodzie.

Sprzedajemy.pl – jakie usługi dla zdrowia i urody?

Od niedawna na portalu ogłoszeniowym sprzedajemy.pl możemy znaleźć osoby, które pomogą nam zadbać o nasze zdrowie i urodę. Jeśli chcemy na przykład przedłużyć lub zagęścić rzęsy lub włosy, wykonać manicure hybrydowy, czy zregenerować dłonie – powinniśmy zajrzeć na tę stronę. Znajdziemy tam także szkoły rodzenia, miejsca w których wykonamy badania czy instruktorów tańca.

Co znajdziemy na Sprzedajemy w ramach Usług motoryzacyjnych?

Wiadomo, że o ile remonty w domu robimy rzadko, o tyle samochód wymaga częstego serwisu. Zarówno mycia i sprzątania, naprawy, wymiany opon, serwisu klimatyzacji czy czasami także – transportu na lawecie. Fachowców specjalizujących się w każdej z tych dziedzin możemy znaleźć na Sprzedajemy.pl.

Oczywiście to nie wszystkie usługi, które są na stronie. Wyszukać możemy także te dotyczące innych aspektów życia. O nich napiszemy wkrótce, warto jednak wejść na Sprzedajemy.pl i już dzisiaj sprawdzić, co więcej skrywa się pod kategorią Usługi.

Odpowiedz