Sporty na jesień

Na zewnątrz zaczyna się robić chłodniej i wielu z nas najchętniej owinęłoby się w ciepły koc, zapominając o tym, że na zewnątrz istnieje życie. Jednak niższe niż w lecie temperatury nie powinny nas odstraszać od aktywności fizycznej. Warto przemóc się i przypomnieć sobie, jak przyjemny może być ruch jesienią.Rower jesienią

Wiele osób uważa, że jesień to ten moment, kiedy powinniśmy schować rowery do piwnicy czy garażu i pozwolić im czekać na cieplejszą aurę. Nic bardziej błędnego! Jesień to doskonały czas na rowerową aktywność. Brak upałów, mniejszy niż w lecie ruch na ścieżkach rowerowych, a przede wszystkim „piękne okoliczności przyrody” sprawiają, że jesienna jazda na jednośladzie jest prawdziwą przyjemnością. Niezależnie od tego, czy rowerem dojeżdżasz do pracy, czy używasz go tylko w weekend, nie warto z niego rezygnować – byle deszczyk miałby Cię zatrzymać? Dodatkowo, jesień to najlepszy moment na zakup dwóch kółek – ceny zarówno nowych, jak i używanych rowerów spadają, dzięki czemu właśnie teraz można upolować prawdziwą okazję. Na Sprzedajemy.pl znajdziesz rowery damskie i męskie, miejskie i górskie – jakich tylko potrzebujesz! Znajdź idealny dla siebie jednoślad dostępny lokalnie i skorzystaj z możliwości obejrzenia go przed zakupem czy jazdy próbnej.

Nordic walking

Coraz większą popularność w Polsce zyskuje też nordic walking. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że spacerowanie przez aleje pełne złotych liści czy wycieczka na wieś, pomalowaną jesiennymi kolorami, może być naprawdę wspaniałą przygodą. Łącząc przyjemne z pożytecznym – estetyczne wrażenia podczas spacerów z techniką nordic walking – można przy okazji wspomóc zdrowie i odporność, co na pewno przyda się zimą! Dodatkowo, nordic walking jest bardzo uniwersalnym sportem, który uprawiać może niemal każdy, niezależnie od wieku. Aby zacząć, będziesz potrzebować przede wszystkim specjalnych kijków, które oczywiście znajdziesz na Sprzedajemy.pl.

Trekking

Ach, góry jesienią! Czy może być coś piękniejszego? Cała paleta kolorów, mgły podnoszące się znad dolin o poranku, krzewy głogu czy dzikiej róży pełne owoców o odlatujące ptaki… Łatwo się rozmarzyć. Na jesienny szlak warto wyruszyć właśnie teraz. Oprócz  dobrego aparatu, którym uwiecznisz niezapomniane chwile, koniecznie zabierz ze sobą też porządne buty i kurtkę – w górach pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Do zobaczenia wśród jesiennych liści!

Odpowiedz